Agintariak

2021-2022ko Kontseilu Akademikoa

  • José María Guibert Ucín, S.I.
  • Errektorea
  • Stella Solernou Sanz
  • Idazkari Nagusia
  • Xabier Riezu Arregui
  • Donostiako campuseko errektoreordea
  • Elena Auzmendi Escribano
  • Ikasketen Antolamenduko, Irakaskuntzaren Berrikuntzako eta Kalitateko errektoreordea
  • Juan José Etxeberria Sagastume, S.I.
  • Unibertsitateko Elkarteko eta 2030 Agendako errektoreordea
  • Alexander Félix Rayón Jerez
  • Nazioarteko Harremanetako eta Eraldaketa Digitaleko errektoreordea
  • Rosa María Santibáñez Gruber
  • Ikerketako eta Transferentziako errektoreordea
  • Víctor Urcelay Yarza
  • Ekintzailetzako eta Enpresekiko Harremanetako errektoreordea
  • Eduardo Javier Ruiz Vieytez
  • Unibertsitate Estrategiako errektoreordea
  • Gonzalo María Meseguer Tapiz
  • Zuzendari Kudeatzailea
  • Gema Tomás Martínez
  • Zuzenbide Fakultateko dekanoa
  • Francisco José Ruiz Pérez
  • Teologia Fakultateko dekanoa
  • Asier Perallos Ruiz
  • Ingeniaritza Fakultateko dekanoa
  • Álvaro de la Rica Aspiunza
  • Ekonomia eta Enpresa Zientzien Fakultateko dekanoa
  • Francisco Javier Arellano Yanguas
  • Gizarte eta Giza Zientzien Fakultateko dekanoa
  • María Carrasco Zabaleta
  • Osasun Zientzien Fakultateko dekanoa
  • María Isabel Ariceta Iraola
  • Hezkuntza eta Kirol Fakultateko dekanoa
  • Vicente Vide Rodríguez
  • Erlijio Zientzien Goi Institutuko zuzendaria
  • Santiago Larrañaga Arrizabalaga
  • "Begoñako Andra Mari" Unibertsitate Eskolako zuzendaria
  • José Cuesta Martínez
    Loiolako Ignazio Institutuko lehendakaria
    Irakasleen ordezkariak
    • María Ángeles Aláez Martínez
    • María Soledad Gil Nobajas
    • Zuzenbide Fakultatea
    • Juan Luis de León Azcarate
    • José Eusebio Pérez Mayo
    • Teologia Fakultatea
    • Verónica Canivell Castillo
    • Ignacio Angulo Martínez
    • Ingeniaritza Fakultatea
    • Iñaki Erauskin Iurrita
    • Mikel Larreina Díaz
    • Ekonomia eta Enpresa Zientzien Fakultatea
    • María Isabel Parrondo Sainz
    • Leire Arrieta Alberdi
    • Gizarte eta Giza Zientzien Fakultatea
    • Susana Gorbeña Echevarria
    • Izaskun Orue Sola
    • Osasun Zientzien Fakultatea
    • Josu Solabarrieta Eizaguirre
    • Garazi Yurrebaso Atutxa
    • Hezkuntza eta Kirol Fakultatea
    Ikasleen ordezkariak
    • Jon González Carrillo
    • Zuzenbide Fakultatea
    • Marco Antonio Muñoz Castro
    • Teologia Fakultatea
    • Gorka Legarreta Ibarra
    • Ingeniaritza Fakultatea
    • Aitor Sevillano Chapartegui
    • Ekonomia eta Enpresa Zientzien Fakultatea
    • Ander Marín Urrutxurtu
    • Gizarte eta Giza Zientzien Fakultatea
    • Libe Jauregui Madariaga
    • Osasun Zientzien Fakultatea
    • Nekane Calderón Cubillana
    • Hezkuntza eta Kirol Fakultatea