Irakaskuntzako prestakuntza Derrigorrezko Bigarren Hezkuntzako, Batxilergoko, Lanbide Heziketa eta Hizkuntza - Unibertsitate Masterra

Cerrar explora esta secciónHamburguesa explora esta secciónMENUA / Irakasleak, tutoretzak eta orientazioa

Icono formularioLiburuxka eskatu

Markaturiko eremuak akatz bat dute edo ez dira behar bezala bete.

    MENUACerrar explora esta secciónHamburguesa explora esta sección

    LiburuxkaBotón descargar Folleto

    Markaturiko eremuak akatz bat dute edo ez dira behar bezala bete.

      null

      MASTERRAREN ZUZENDARITZA

      Zoe Martínez de la Hidalga de la Torriente​

      null

      PRACTICUMAREN KOORDINAZIOA

      Bilboko campusa: Lirio Flores

      Donostiako campusa: Oihane Korres

       

      null

      MASTER AMAIERAKO LANAREN KOORDINAZIOA

      Bilboko campusa: Lara Yáñez

      Donostiako campusa: Miriam Pérez

      Irakasleak

      ALVARO alonso rotaeche

      • Gonbidatua

      MANUELA DE LAS NIEVES alvarez alvarez

      • Titularra
      • Gizarte eta Giza Zientziak

      Fco Javier aguirregabiria barturen

      • Doktore arduraduna
      • Hezkuntza

      Lander asla iglesias

      • Gonbidatua

      RAFAEL balparda pilar

      • Gonbidatua

      Saioa bacigalupe de la torre

      • Gonbidatua

      MARCOS cadenato matia

      • Gonbidatua

      ANA casas gutierrez

      • Doktore laguntzailea
      • Hezkuntza

      CARLOS NICOMEDES diez castrodeza

      • Gonbidatua

      ICIAR elexpuru albizuri

      • Katedraduna
      • Hezkuntza

      IBON estrada sastre

      • Gonbidatua

      JOSE IGNAZIO etxezarreta odriozola

      • Hizkuntza Zentroko irakasle arduraduna
      • Euskal Irakaslegoa (BI)

      LUIS TOMAS fañanas torralba

      • Lizentziatu arduraduna
      • Psikologia

      LIRIO GISSELA flores moncada

      • Doktore laguntzailea
      • Hezkuntza

      Alain garalde gorostola

      • Lizentziatu arduraduna
      • Jarduera Fisikoaren eta Kirolaren Zientziak

      GURUZNE gonzalez suso

      • Gonbidatua

      ERNESTO gutierrez-crespo ortiz

      • Gonbidatua

      JOSE IGNACIO DE guzman alonso

      • Gonbidatua

      Alberto gonzález de la fuente

      • Gonbidatua

      Iker gárate zubizarreta

      • Gonbidatua

      DIANA lindsay with

      • Gonbidatua

      MIREN IRUNE lopez aresti

      • Gonbidatua

      JUAN FRANCISCO lopez paz

      • Titularra
      • Hezkuntza

      MERTXE luzuriaga gabiña

      • Hizkuntza Zentroko irakasle arduraduna
      • Euskal Irakaslegoa (BI)

      MARIA ELENA mariezcurrena astola

      • Lizentziatu arduraduna
      • Gizarte eta Giza Zientziak

      ZOE martinez de hidalga de la torriente

      • Doktore arduraduna
      • Hezkuntza

      NATXO martinez rueda

      • Titularra
      • Hezkuntza

      MARIA BELEN mejuto vilariño

      • Lizentziatu arduraduna
      • Curriculumaren kudeaketa eta garapena

      ALVARO moro inchaurtieta

      • Doktore arduraduna
      • Hezkuntza

      FRANCISCO JAVIER oliver bernal

      • Katedraduna
      • Jarduera Fisikoaren eta Kirolaren Zientziak

      ROBERTO ortega miranda

      • Gonbidatua

      MARIA VISITACION pereda herrero

      • Titularra
      • Hezkuntza

      MARIA ELENA quevedo torrientes

      • Doktore arduraduna
      • Hezkuntza

      VIRGINIA torres gomez de la llamosa

      • Titularra
      • Hezkuntza

      PAUL trollope

      • Gonbidatua

      RAMON ugarte lilly

      • Gonbidatua

      JOSHUA underwood

      • Gonbidatua

      LOURDES villardon gallego

      • Katedraduna
      • Hezkuntza

      CONCEPCION yaniz alvarez de eulate

      • Titularra
      • Hezkuntza

      LARA yañez marquina

      • Doktore arduraduna
      • Hezkuntza